Hakkımızda

Parlement Kozmetik kurulduğu 1985 yılından beri kaliteli üretim ve uygun fiyat ilkesiyle dünya kozmetik sektörünün önemli kuruluşları arasındadır. 32 yıllık deneyimi ile sektörün öncü kuruluşu olan Parlement Kozmetik saç bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve kuaför malzemeleri, gibi kozmetik ürünlerinin üretimi konusunda faaliyet gösteren yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Parlement Kozmetik konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple sürdürdüğü AR-GE çalışmalarını tüketiciye sunmadan kalite kontrol ve mikro biyolojik testleri modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış laboratuvarlarda, konusunda uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yapmaktadır.

Misyon

Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, modern ve ileri teknoloji kullanarak kaliteli ürünler üretmek,

Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak,

  • Uluslar arası standartlara uygun güvenilir ürünler üretiriz. Markalarımız güvenilirliğin simgesidir.
  • Müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla kaliteli ürünler üretiriz.
  • Sürekli gelişim yaklaşımı ile global gelişimleri izleriz.
  • İnsana ve doğaya karşı duyarlıyız. Bu duyarlılık doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alırız.

Vizyon

Türkiye’de ve Dünya da kozmetik sektöründe bütün bölümlerimizle birlikte fark yaratma felsefesini içimizde tutarak, insanların ve çevremizin sağlığını gözeterek, bilgi çağının gerekliliklerini yerine getirerek, en yüksek kaliteyle markalaşmayı hedeflemekteyiz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi ve fiyatlandırma için